Пропонуємо ріелторам: взяти в оренду будь який розділ сайту для розміщення своїх обєктів. Детальна інформація: (067) 366 79 79

Держфонд хоче ускладнити отримання “Доступного житла”

Заступник голови Державного фонду сприяння молодіжному будівництву Євген Ісаєв впевнений, що програма кредитування доступного житла не набирає в належній мірі свої обороти через надмірну забюрократизованість.

Ісаєв також сказав, що питання внесення змін до постанови уряду, яка передбачає процедуру затвердження кандидатів на отримання житла, буде розглянуто в найближчі дні.

«Справа в тому, що раніше була абсолютно зрозуміла схема - людина принесла довідку про те, що стоїть в черзі на отримання житла, і питань ніяких не було, і довідка була встановленого зразка. Тепер постало питання, що не потрібно нікуди йти і довідок не треба і досить бути нужденним», - сказав Ісаєв.

За словами Ісаєва саме в цьому питанні і виникає складне становище, оскільки бюджетні кошти не можна передати громадянину, недостатність доходів якого не підтверджена.

Також Ісаєв зазначив, що Держфонд сприяння молодіжному будівництву сформулював свої пропозиції щодо зміни діючих актів в цій сфері і не виключено, що вже завтра питання буде вирішено. Зміни передбачають не спрощення процедури подачі документів на отримання, а скоріше - ускладнення, які дозволять точно визначити доходи людей.

За матеріалами SV Development

 

Автор: http://www.newsmarket.com.ua

Дата: 2012-08-20

Переглядів: 2936

Copyright © 2009-2012 Усі права захищені